GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5475200
nr 547 5200
Matservisdelar
ca 50 del, Nyponblomma, Gystafsberg, 1901[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:08:45
300 kr
150 kr
400 kr
400 kr
500 kr